40 Creepy Easter Eggs In Video Games


40 NIEPOKOJĄCYCH CIEKAWOSTEK Z GIER HAŁASY WALKI ŚLĘDZĄCY KOLEŚ ‘MUU’ ZABICIE KILKU ZAJĄCÓW PRZYWOŁA ICH WIELKIEGO WŁADCE! DEMONICZNY ZAJĄC SEKRETNY POKOIK DUCHA LEGOWISKO ZOMBIE-PSÓW “Przydałoby się tego więcej!” “Odrazu lepiej!” PŁACZĄCE DZIECKO DUCH Z OBRAZU ŚMIEJĄCA SIĘ GŁOWA JELENIA NIEPOKOJĄCY SEKRET WARREN’A “O, cholera, Warren! To jest dziwne… mega straszne!” “Tak gdyby potrzeba było jakiś dowodów…” DUCH W HOTELU ZOMBIAK W SKRZYNI TEN MAŁY ZOMBIE NAWIĄZUJE DO GRY ‘BORDERLANDS’ KRAKEN CIAŁO ELIZABETH W WODZIE DZIKI KLAKSON POSIADA UNIKALNĄ CECHĘ – NIECODZIENNY KLAKSON ZOMBIAK CARLOS “MÓÓÓÓÓÓÓZGIIII” ODWRÓCONE NAGRANIA NIEPOKOJĄCE POSĄGI MOŻE TO NAWIĄZYWAĆ DO PŁACZĄCYCH ANIOŁÓW Z SERIALU ‘DOCTOR WHO’ KOŚCIOTRUPY-DUCHY PRZYPADKOWE GŁOWY RUSZAJĄCE SIĘ POSĄGI RYSUNKI ZA KAŻDYM RAZEM JAK WYJDZIEMY I WRÓCIMY DO TEGO POKOJU TO WYGLĄD RYSUNKU SIĘ ZMIENI WÓZEK DZIECINNY “Nic nie wiem o rodzeniu dzieci, pani Scarlett!” NUMBER NA POGOTOWIE MAŁA DZIEWCZYNKA “Nienawidzę cię, tatusiu!” NIEPOKOJĄCA KOBIETA DUCH POJAWIA SIĘ TYLKO W GODZINACH: 23:00 – 0:00 DUCH DZIEWCZYNY DUCH ZACZNIE ZNIKAĆ, JEŚLI PODEJDZIEMY ZBYT BLISKO O TEJ PORZE MOŻEMY RÓWNIEŻ DOSTRZEC SŁOWO ‘JOCK’ NAPISANE KRWIĄ JEST TO POTWIERDZONE INFO, ŻE DUCH TO JOLENE CRANLEY-EVANS, ZMARŁA ŻONA JOCK CRANLEY’A JOCK ZABIŁ JĄ WYPYCHAJĄC JĄ Z KLIFU, JEDNAK Z BRAKU DOWODÓW ZOSTAŁ WYPUSZCZONY NA WOLNOŚĆ WIĘCEJ RUSZAJĄCYCH SIĘ POSĄGÓW ZWRÓĆCIE UWAGE NA TE POSĄGI KOLEJNE ODNIESIENIE DO PŁACZĄCYCH ANIOŁÓW POWSTANIE KOŚCIOTRUPÓW ZOMBIE KRZYCZĄCE ‘NA POMOC’“O, BOŻE, POMOCY, NA POMOC!” STRASZNE WSPOMNIENIA MUSIMY WŁĄCZYĆ TRYB PIERWSZEJ OSOBY POTWÓR Z MORZATELEFON + NAWIEDZONY DOM SEKRETNE INTRO “To tak się wydarzyło!” “W taki sposób zginął Joker!” NAWIEDZONY DOM MUSIMY PRZEKRĘCIĆ TĘ CZASZKĘ TRZY RAZY “SORKI, PANIE DUCHU, ALE ZAGRAM NIE FAIR!” STRASZNY POSĄG DUCH LAURY
TRZEBA UŻYC LATARKI, ŻEBY ZOBACZYĆ DUCHA JUMPSCARE KRZYCZĄCA WIEDŹMA NAJSTRASZNIEJSZY SEKRET MILLI DZIECI MILLI “Pali się!”
“Uratuj nas, Milla!”
“Pomóż nam, Milla!” DEMONICZNE DZIECKO “Moje kochanie! Moja miłość do ciebie rośnie z każdym dniem wraz z twoim brzuszkiem!” “Oh, kochany ty mój!” “Ah, Amelio, kiedy wypowiadasz moje imię, me serce topnieje!” “Oh, kochanie moje!” “O, Boże! Marina!” “Jak możesz tak kłamać na nas!” “Lourenco, co to za dziwka?” “Oddałem się jej cały… Oddałem się Marinie! Ona jest moim życiem! Jej ciało jest jak gitara akustyczna! Wybacz, Amelio, kocham ją i jej wdzięki, a ciebie już nie!” “To prawda! To małe, piękne ciałko i te kształty… Czekało ono na niego! Nie jestem zimna, wiotka, pełna celulitu jak ty, szmato!” “Coś powiedziała, ladacznico? Żadna z ciebie kobieta!” “Jestem kobietą, w łóżku, z twoim mężem. Wywłoko!” “Ty suko! Zabiję cię! Zdychaj, krowo!” “Nie, nie, przestańcie!” “Suka”
“Szmata” “O nie, ja rodzę! Moje dziecko, Lourenco!” “To nie mój syn…” “O, Boże! To Curupira!” “Chyba mi już odbija…”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *